działalność naukowa

Ochrona Zdrowia

Nie można zapominać  przy tym  o kondycji i zdrowiu człowieka. Stan środowiska naturalnego ma olbrzymi wpływ na ochronę zdrowia. Kondycja psychiczna człowieka jest uwarunkowana również kulturowo i społecznie. Promujemy i rozpowszechniamy wiedzę dotyczącą związków stanu środowiska naturalnego z poziomem zdrowia ludzi, zarówno psychicznym jak i fizycznym. Mamy przekonanie, że zrównoważony rozwój  jest kluczem do właściwego traktowania otaczającego nas świata i zapewnienia  mu bezpiecznej przyszłości. Dotyczy to rozwoju zawodowego, gospodarczego i osobistego. Będziemy promować zdrowie i profilaktykę dotyczącą jego ochrony.

Słowa kluczowe: ochrona zdrowia, promocja zdrowia, zrównoważony rozwój, ochrona środowiska, ochrona zdrowia.

OCHRONA ZDROWIA I  POMOC SPOŁECZNA

Ochrona zdrowia, promocja zdrowia, zrównoważony rozwój, przestrzenie dziedzictwa